Není nic lepšího než sledovat telenovelu:-)

Říjen 2015

Natalia Oreiro

29. října 2015 v 16:54 Jak dnes žijí postavy z telenovel
Týden se s týdnem sešel a my tu máme další článek v této rubrice. Vybrali jste si vy, vaším hlasováním :) Doufám, že to není poslední článek a že se bude líbit a hezky číst :) Takže si uvařte kávičku, čajík a dáme se do toho :)

Natalia Oreiro

celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourie de la Monollo se narodila se 19. května 1977 ve znamení býka v Montevideu :) Na čas se jej rodiče přestěhovali do Andalusie ve Španělsku, kde i navštěvovala místní školu.
Od útlého dětství věděla, že se chce stát herečkou a snad i zpěvačkou. První velkou příležitostí bylo účinkování v show Xuxa, když jí bylo 11 let. Dostala šanci procestovat celou Uruguay, navštěvovala kurzy v Buenos Aires, které dělil od jejíhp rodného města Mentevio záliv Rio de de la Plata (odtud inspirace její písně).
Na začátku kariéry ji potkaly i nepříjemnosti. Například natočila reklamu o niž později zjistila, že byla použita na intimní hygienu za což se dosud stydí.
Začínala v 16 v telenovele Inconquistable corazon, dále Sladká Anna, Modelky 90-60-90.

V roce 1998 se začala vysílat telenovela Divoký anděl, který Natalii zajistil nevídanou slávu, se svým prvním CD s názvem jednoduše Natalia, kde byly i songy z telenovely, procestovala velký kus světa. Stala se divácky oblíbenou. Domů jí chodily stovky dopisů a na ulici ji oslovovali Milagros :) Po boku Fancundy Arana vytvořila nezabudnutelný seriálový pár, který chytil za srdce miliony lidí ve všem koutech světa. Krásná diskotéková diva versus vagabund z ulice. Tohle spojení bavilo celý svět :)

Na svém turné roku 2002 nezapomněla i na fanoušky České a Slovenské republiky, kde potěšila fanoušky hned v několika městech :) U nás byla dokonce dvakrát a vystoupila tu v show Hogo Fogo a předávala slavíka Lucii Bílé.
V roce 2002 natočila další slavnou telenovelu Kachorra, v roce 2006 pak Jsi můj život. Tyhle telenovely však nepřekonaly slávu Divkého anděla.

Další filmové, seriálové účinkování:
-Argentinec v New Yorku (1998)
-Cleopatra, kvůli níž se ostříhala
-telenovela El Deseo
-argentinsko-ruský seriál V rytmu tanga
-film La Peri
-Amanda O
-Miss Tacuarembo
-Mi primera boda
-Wakolda (2013), o německém nacistovi Mengelovi
-Entre Canibales (2015)

Zajímavosti:
-1. vážný vztah s Pablem Echarrim s ním, že po 5 letech rozešla a velice ji to ranilo
- svého nynější partnera a manžela Ricarda Manollu si vzala 31. 12. 2001
- 26. 1 2012 se jí narodil syn Merlin
- velice oblíbená je v současné době v Rusku a sama má tuto zemi velice ráda, celkem ji navštívila 5x. Tuveneno tour, Turmalina, v roce 2013 proběhlo Tour hits 2013, v roce 2014 Nasa Natasha Tour 2014,
- má vlastní zančku oblečení Las Oreiro
- na koncertech ji často doprovází její syn
- je fanynkou fotbalu, i v divokém andělu hrála fotbal. Nazpívala píseň Pasion celeste jako hymnu pro uruquajský tým na mistrovství světa 2006
-podporuje hodně charitativních organizací
-obdivuje zpěvačku Gildu
- před několika lety proběhla aféra, kdy si mladý pár nárokoval jejího syna. Prý se lékaři spletli. Naštastí testy DNA jejich verzi vyvrátily.
-na kotníku nosí červený provázek kabala, který má podle židů chránit před nepřátelskými pohledy
- miluje své fanoušky, vždy se s nimi rda fotí, podepisuje, objímá :) Je normální, že ji fanoušci navštěvují doma :)
- měří 174 cm
- její manžel je o 20 let starší


Divoký anděl
Seriál, který se točil v roce 1998, kde se Natalia Oreiro objevila po boku Facunda Arany vypráví příběh o nezvdělaném děvčeti z kláštěra Milagros. Je to prostá dívka s dobrým srdcem. Osud ji zavane do domu její skutečného otce, kde se seznámí s mladým Ivem di Carlem. V domě La Soledad (Samota) se odehrává příběh plný lásky, zklamání, intrik, ale můžeme tu vidět také sílu přátelství a osudu. Jako každá telenovela končí šťastně :)
A jak na roli vzpomíná sama hlavní představitelka?
,,Hodně jsem tu roli zkoušela, " přiznává Natali. ,, Divoký anděl je něco víc než normální telenovela, je to příběh, který je svým způsobem velmi pravdivý. Nedokážete si představit, jaké to je, když mi lidé vyprávějí, že u Divokého anděla prožívají krásné chvilky. Tehdy se cítím opravdu šťastná. Je to ten nejhezčí kompliment, jaký může herečka slyšet..."

A jak žije dnes?
Natalia bydlí se svým manželem Manollem a synem Marlinem ve čtvrti Palermo, kde se velice často potkává se svými fanoušky (i českými), kteří na ni čekají :) Pokračuje se svou značkou konfekce Las Oreiro, konkrétně nejnovější kolekce Passion Fruit. V prosinci měla pořádat turné v Rusku, které se bohužel zrušilo. Do Ruska však pojede na vystoupí na hudební akci Super Diskotéka 90x 21. 11. 2015.
Stále se věnuje různým charitativním a osvětovým programům. Například kampaň Manos de la mujer, která je zaměřena na prevenci proti rakovině prsu. Momentálně má Natalia zlomenou ruku.

Jako malá holčička

Její nejslavnější role v seriálu Divoký anděl


Kachorra

Jsi můj život


Návstěva Ruska


Oblíbená zpěvačka Gilda. Ve biografickém filmu ji bude hrát Natalia Oreiro.S manželem


Syn Merlin, který ji doprovází na koncertechVlastní kolekceNová kolekce31. 12. 2001 řekla své ano Ricardu Manollu v na lodi Brazílii. Svatba jako z telenovely. Přítomni byli pouze oddávající a posádka lodi. Za svědky jim šli námořníci :)


Silvia Navarro

22. října 2015 v 21:15 Jak dnes žijí postavy z telenovel
Na vaši žádost jsem se rozhodla založit rubriku Jak dnes žijí postavy z telenovel :)


Silvia Navarro
Jako první si do hledáčku vezmeme Silvii Navarro, která vás podle reakcí zajímá hodně :)
Začneme od začátku, narodila se 14. 9. 1978 v mexickém městečku Irapuato.
Vždy ji lákalo herectví, začalo jako malá vystupovat v seriálu La mujer mercada. O několik let později se objevila v pořadu A la Cachi, cachi porra, kde si jí všimli z televizní společnosti u které i nyní pracuje TV Azteca. Získala hlavní roli v telenovele Perla.
Svého největšího úspěchu dosáhla v roce 2001 hlavní rolí již známé Palomy v seriálu Hříšná láska. :) Telenovela se stala velice oblíbenou a navštívila díky ní i Evropu a Afriku :) Na Slovensku se vysílala ještě telenovela Láska nezomiera (Maňapa para siempre), kde hrála po boku Fernanda Colungy.
Tak velkého úspěchu již nedosáhla, stáhla se do ústraní a vystupovala spíše v divadle. (občas menší role v seriálu nebo filmu).

Silvia bohužel o svém soukromí moc nemluví. V současné době je jí 37 let, žije s Gerardem Casanovou v Mexiku a 7. září se jim narodil první syn Leon.

Zajímavosti:
-měří 165 cm
- oblíbené pití je coca cola
- vztah se svým hereckým kolegou Sergiem Basanézem. Po jehož boku se objevila ve vícero telenovelách:
Catalina a Sebastian, La Cale de la novies, Hříšná láska, La heredera.
-v roce 2012 byla špnělským magazínem People zařazena mezi 50 nejkrásnějších žen
-milovnice zvířat, má doma 3 psy, kocourka Othella a dva kanárky
-ráda poslouchá Shakiru
Fotografie:
-Hříšná láska


-Catalina a Sebastian-Perla

-Láska neumírá
-Silvia a Ximena Navarette
-s Angelique Boyer a Sebastianem Rulli
-jedna z jejich lásek, pejsek
- Se svým partnerem Gerardem Casanovou
- i takové fotky nafotila
- s bříškem :)
Doufám, že se vám článek líbil :) Lituji, že sjem nesahnala více informací, ale není kde. Sociálním sítím Silvia moc neholduje :)
Jestli máte nějaký další tip na článek, pište dolů do komentu nebo na facebooku :)