Není nic lepšího než sledovat telenovelu:-)

Duben 2009

Rozhovor s Michelem Brownem po návratu ze Španělska

28. dubna 2009 v 10:00 | Normita
Rozhovor s Michelem Brownem po návratu ze Španělska

Michel Brown ztvárnil Miguela Belaza (profesora divadla na škole Zurbarán) v seriálu Física o química, který byl ve Španělsku vysílán na Anteně 3, kde se zapletl do milostného trojúhelníku, ale jeho další setrvání v seriálu je nejisté.
Argentinského herce jsme již mohli vidět v telenovelách jako Pasión de gavilanes, Amores de mercado, Te voy a enseňar a querer nebo Madre Luna. Sotva herec skončil natáčení Física o química, vrátil se do Kolumbie, aby ztvárnil hlavní roli v nové telenovele kanálu RCN, spolu se svou nerozlučnou společnicí Anou Lucií Domínguez, s níž spolupracoval již na třech telenovelách.

-Co vás z natáčení Física o química nejvíce poznamenalo ?
Mně osobně spousta věcí. Zaprvé jsem setkal se s totálně odlišnou formou práce než na jakou jsem byl zvyklý v Latinské Americe; zadruhé jsem objevil nový styl humoru, který mi velmi vyhovuje a baví mě a v neposlední řadě jsem si tu našel spoustu přátel.

-Nedělalo vám problém adaptace?
Zpočátku jsem měl obavy, jak zapadnu do tak semknuté skupiny a jak se mi podaří nahradit místo, které po sobě zanechal Fele Martínez. Prohlíželi si mě od hlavy k patě, ale vzali mě v pohodě. Velmi jsem se bavil.

-Objevíte se i v třetí řadě?
Nevím, uvidím, co budu sám dělat, protože za oceánem mám život, který na mě čeká. Přítelkyně, dům, pes….a uvidím, jak bych dokázal stíhat třetí řadu s dalšími projekty.

-Myslíte, že seriál odráží pravdivou skutečnost, která se odehrává na školách?

Ano. Jednoho dne se mě jakási žena zeptala, jestli se nestydím, že hraji v seriálu, kde se dějí takové věci. Zdá se mi podivné, že po tom, co si někdo přečte noviny a vidí, co všechno se děje ve světe, se poleká, když vidí kolegu kouřit trávu, dva líbající se muže…seriál odráží skutečnost velmi podobnou té, co se opravdu děje.

-Co si mysíte o sdruženích, která kritizují právě takové věci?

Kdyby ten seriál byl mírnější, jiní lidé by si řekli, proč ji udělali tak mírnou. Když je agresivní, nebojí se ukázat celou pravdu, ptají se tihle lidé, proč je tolik agresivní. Tohle je je už věc komunikace mezi každým producentem a televizí, jaký zvolí postup k tomu říct věci, které chtějí. Toto bude vždycky trochu polemické, ale věřím, že to taky pomáhá. Kdyby tyhle věci do seriálu nedali, ztratil by své kouzlo. )

-Jakého herce považujete za svůj vzor?

Mně se jako herec i jako osobnost velmi líbí Johny Depp.
-V kolika letech jste se rozhodl být hercem?
Byla to náhoda. Doprovázel jsem jednoho kamaráda na casting a tam se mě zeptali, jestli bych nechtěl zkusit jednu zkoušku do dětského pořadu…a takhle všechno začalo, ale nikdy jsem si to nějak neplánoval.
Návrh

27. dubna 2009 v 18:21 | Normitka |  Blogové novinky
Návrh
Říkala jsem si,že bych vám mohla zkusit vymyslet také nějaký příběh podobný telenovele.Samozřejmě ,že by nebyl tak dlouhý.Spíš ve zkrácené podobě.Mohli byste také ovlivnit děj.Určitě tu budou možnosti,návrhy,ankety příležitosti ,jak do dfěje zasáhnout a zachránit nebo úplně zvrátit děj.Je to na vás.Pokud máte zájem ,aby jsem to zkusila tak klikněte v anketě.

Zorro:Meč a růže -foto

27. dubna 2009 v 17:42 | Normita |  Zorro:Meč a růže
Fotky :Zorro:Meč a růže
Tady jsem našla nějaké fotky z této krásné telenovely,tak je sem dávám.Doufám,že budete psát nějaké komentáře.
Když budou nějaké ohlasy určitě sem ještě něco dám.Zorro:Meč a růže-Obsah

26. dubna 2009 v 17:50 | normita12 |  Zorro:Meč a růže

Zorro:Meč a růže

Obsah:

Zorro: Kord a růže uvádí dobrodružství legendárího hrdiny, jehož skutečné jméno je Diego de La Vega, muže vzdělaného, bohatého a vznešeného. Ale jen málo je těch, kteří ví, že Diego je také onou tajemnou postavou v černém, která brání ty méně šťastné...hrdina, kterého všichni znaji jako ZORRA.

Děj začíná, když se Diego de la Vega, syn vojáka Alejandra de la Vegy, seznámí s okouzlující Esmeraldou, mladší dcerou nebezpečného Fernanda Sáncheze de Moncady. Ona je mladá a silná žena, která se nechová v souladu s pravidly své vrstvy. Esmeralda ukradne srdce Diegovi, ale jeho lásku neopětuje, protože je bláznivě zamilována do tajemného muže, kterého poznala za zvláštních okolností, a který oblečen celý v černém si nechává říkat "El Zorro". Netuší, že Diego a Zorro jsou ta samá osoba. Uběhne mnoho času, než se Esmeralda dozví, že všechny ty noci strávené v náručí svého tajemného milence, tráví vlastně v náručí samotného Diega de la Vegy.
Diego bude muset z lásky k Esme překonat řadu překážek, aniž by prozradil své tajemství. Mezi jinými i Renza, mužného a hrdého cikána, který se stane Zorrovým věčným rivalem.


Poznámka:
Je to hezká telenovela,ale škoda je,že ji dávají dopoledne a já chodím do školy.